1) Welive Company Altıntepsi Mah. Ferhatpaşa Çiftliği Mevkii Gar Sk. No:2 Bayrampaşa İstanbul Türkiye

2) Sözleşme konusu ürünler internet sitemizde belirtildiği gibidir.

3) Ürünün fiyatı TL olarak peşin ve tüm vergiler dahil fiyatlandırılır ve satılmaktadır.

4) Ürünlerimizin satış fiyatı şirketimizin ürün maliyetlerinde bir değişiklik olmadığı sürece aynen geçerlidir.

5) Ödemeler Banka Havale, Posta Çeki , Büro olan illerden nakit veya anlaşmalı olduğumuz banka sanal pos vasıtasıyla yapılır.

6) 200 TL üzeri ürünlerde kargo bedeli satıcı firmaya aittir. 200 TL altı siparişlerde kargo bedeli üyeye aittir.

7) Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Sözleşmede, hizmetin ifasının 14 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir.

8) Ürünlere ilişkin şikayetlerinizi üst de belirtilen şirket adresimize ve şirket telefonlarımıza yapabilirsiniz.

9) Kargo teslimat süremiz 3 iş günü içerisindedir.

10) Welive Company ürünlerinin üzerinde yer alan etiket bilgilerinde belirtilen beyana uyacağıma, beyana uymadığım takdirde ise tüm sorumluluğun şahsıma ait olacağını kabul ederim.

11) Üyesi olduğum Welive Company Şirketinin, Welive markalı üretmiş olduğu ürünlerinin mağaza, internet siteleri, eczane, market gibi farklı yerlerde satışının olmadığını, Welive Şirketinin, Şirket İlkelerinde de belirttiği gibi  şirketin satış politikası gereği ürettiği ürünlerinin  kullanımının anlatıma dayalı olması ve  marka koruma strateji sebebiyle, şirket üyesi olmayan hiçbir kişiye ürün temini yapmadığını, ürünlerin satışının, şirketin belirlemiş olduğu üye satış fiyatı ile yapılmasının gerekli olduğunu, aksi davranışların 6102 sayılı Türkiye Ticaret Kanunu’nun  54 ve devam eden maddelerine göre haksız rekabet fiili kapsamında olduğunu biliyorum.

12) Resmi web sitemiz olan www.welivecompany.com adresi dışında, sosyal medyadan ve diğer satış platformlarından  (Facebook, İnstagram, Letgo, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Trendyol vb.)  temin edilen ürünlerimiz için, şirketimizin sağlamış olduğu herhangi bir ürün garantisi yoktur. 

       Welive Company Şirketine  üye/müşteri İken bu türlü satışları yapmayacağıma,  bu taahhüdüme aykırı hareket ettiğim  şirket tarafından tespit edildiğinde şirket kayıtlarını delil olarak kabul ettiğimi ve hakkımda açılacak tüm yasal davaları şimdiden kabul ettiğimi, üyelik başvurumu şirket ilkeleri hakkında ve bu konularda bilgilendirilmiş olarak ve tamamen kendi özgür irademle yaptığımı  beyan, kabul ve taahhüt  ederim.