Welive Company olarak, doğal ve bitkisel içerikli ürünleri günlük yaşama daha fazla dahil ederek çevreye karşı üzerimize düşen sorumluğu yerine getirme misyonuyla yola çıktık. İnsan sağlığını tehdit eden ürünlerin bizlere ne kadar zarar verdiğinin artık hepimiz farkındayız. Tüm ürünlerimiz bu sebeple insan sağlığını ve doğayı tehdit etmeyen içeriklere sahip. Yaşamın sağlıkla ve bilinçle daha değerli hale geldiğini biliyoruz ve “yaşayarak” üretiyoruz.

Geleceğe ve bugünümüze dair taşıdığımız misyonu paylaşabileceğimiz ekip arkadaşlarımızla günden güne büyümeye devam ediyoruz. Ürünlerimiz kadar ekibimiz de ulaştığımız herkese aile sıcaklığını götürüyor. Ürünlerimizle bir kez tanışan herkesin bu ailenin bir parçası olduğunu biliyoruz. Ve ailemize de sunduğumuz her hizmetin evde üretilmiş gibi güvenilir olmasını önemsiyoruz.

Ülkemizin ham maddesiyle ve emek gücüyle ürettiğimiz ürünlerimizi yine ülkemizin insanları birbirlerine önermektedir. Bu sebeple Welive Company, işinin müşteri-satış ilişkisinin ötesine geçtiğinin bilincindedir. Bereketli topraklarımızın ve dostluğumuzun gücünü, üretim-tüketim sahasına taşımaktan gurur duyuyoruz.

Welive Company’nin doğal ve bitkisel içerikli ürün portföyü günlük yaşamın hemen her alanında kullanabileceğiniz çeşitliliğe sahiptir.

Kişisel Bakım,
Kozmetik,
Gıda,
Temizlik.


Bu ve benzer kategorilerdeki ürünlerimizi yaşamın her alanında gönül ferahlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz doğal ve bitkisel içerikli olduğu için her yaş grubundan kullanıcıya hitap etmektedir. Firmamız, ağır koruyucu maddeler içeren piyasa ürünlerine sağlıklı ve güçlü bir alternatif sunmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesi gücünü, günümüz teknolojisini, ülkemizin kadim üretim yöntemlerini sentezlemekten almaktadır. Üretimde yüksek teknolojiyi doğal ve geleneksel yaklaşımla birleştirdik. Böylece geniş çeşitliliğe sahip yüksek kaliteli ürünlerimiz ortaya çıkmış oldu.

Bilinçli tüketiciliğin bilinçli üreticilikle mümkün olduğunun farkındayız. Bu sebeple yerli ve güvenilir biçimde yüksek kalite standartlarındaki üretimimizi sürdürmekteyiz. Üretim sürecinde titizlikle kontrol edilen ürünleri aynı bilinçle evinize veya ofisinize taşıyoruz. Ailemiz, ekonomiye katılmak isteyen ev hanımlarından sosyalleşerek kazanmak isteyen gençlere kadar farklı profildeki dostlarımızdan oluşuyor.

“Kadın” kimliği ile ekonomide var olmak isteyen girişimci satış ortaklarımız hedef kitlemizin en temelini oluşturmaktadır. Ülkemizin kadınını ülke ve hane ekonomisine katkı sağlayacak güçte ve bağımsızlıkta görmekteyiz. Üretim gücümüzü özellikle bu güçle birleştirmekten ve güven ilişkisi ile büyümekten mutluluk duyacağız.

Ev hanımlarının yanı sıra, birçok farklı sektörden ve alandan bireyi de ortağımız olarak görmeyi hedefliyoruz. Henüz iş deneyimi olmayan yeni girişimciler, ek gelir kazanmak isteyenler, öğrenciler ve daha binlercesi…

Biliyoruz ki kaliteli ve güvenilir olan her ürün kendi reklamını yapmaktadır. Bir kez ürünlerimizde tanıştığınızda onları en sevdiklerinize gönül ferahlığıyla önereceğinizi de biliyoruz. Tüm bu süreci sizler için de kazanç haline getirmek istiyoruz. Sevdiğiniz ürünleri önerip paylaşırken kazandığınız sizlerle beraber büyüyen kocaman bir aileyiz.

Firmamız üretimin her aşamasını farkındalık ilkesiyle gerçekleştirmektedir. Bu sebeple yerli üretim sonucunda piyasaya sürülen ürünlerimiz sağlığınız kadar ekonominizi de düşünmektedir. Eğer siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız yeriniz şimdiden hazır.